Potkani Kocour Tosa inu Holubička Achatina reticulata Kitty

Nermyš

Nermyška je kříženec šeltie a německého ovčáka. Vzali jsme si ji (neplánované štěňátko narozené v březnu 2009) jako společnici pro naši tosičku, s tím, že bude rychlá (takže našemu tanku uteče) a moc toho nesní :o) Předpoklad se potvrdil, proto abychom ji alespoň trochu utahali (narozdíl od Cassinky, Nermyš není moc vhodná do bytu) běháme s ní agility.

Od šeltie zdědila trochu nevyzpytatelnou povahu, bojí se zvuků z chodby, štěňat a malých psů (od malička má hrůzu ze štěkotu), od ovčáka zas závislost na majiteli, takže se mnou chodí do práce a vlastně všude kde se jen trochu dá :o) Štěňátka po Nermyšce nebudou, stačí nám jedna :o) Jinak je to naše zlatíčko, velmi mazlivá fenka, přítulná téměř ke každému kdo se na ní podívá. Navíc dobře poslouchá, takže na ní máme spoustu zájemců, pro případ, že bychom si ji třeba nemohli nechat :o) (mají smulu).

Potřebujete-li pohlídat, krmit či venčit Vaše mazlíčky, naučit je něčemu novému formou hry, vlastní webové stránky, prakticky jakýkoli databázový systém, kvalitní reklamu nebo prodat nemovitost, obraťte se na nás - děláme za pakatel. 724 676 844
Mapa stránek

Plzeňský fotograf